uygulamaya giriş yaptığınızda sırf

Admin

Administrator
Yönetici
internetten bir parfüm siparişi verdiğiniz ne oluyor mesela siparişiniz hazırlanıyor siparişiniz kargolandı siparişiniz kargoda siparişiniz size ulaştı vesaire gibi bildirimleri görüyoruz de şu anda ekranda izlemiş olduğunuz gibi benimle Türkiye mobil uygulamasında da sipariş ettiğiniz otomobilin ne aşamada olduğunu görebiliyorsunuz üretim aşamasında dağıtım aşamasında yetkili satıcıda gibi seçenekler anlık olarak takip edilir Kullanım kılavuzu 2 farklı boyda kulak silikonu geliyor bu Kulakların iki farklı rengi bulunuyor Ve turkuaz

rengi Özellikle bu yeşil rengini çok beğendiğimi söyleyebilirim elimize aldığımız zaman parlak bir yapısı mevcut uzun bir kutu söylenebilir şekilde yorum kısmından bulunuyor kapağı kaldırdığınız zaman ederek bulunabilir moddan geliyorlar gençleştirmede ikinci eşleştirmede Yani farklı bir kulaklığa bağlamak istiyorsanız eğer bozuk düğmeye basılı tuttuğun zaman Kullandığınız zaman kulaklık Batarya performansı olduğu söylenebilir Bu kulaklık şarj özelliği bulunmuyor bir buçuk saatte ne zaman da 2 saatte tam şarjına

ulaşıyorlar bir önce tasarım kısmında söylediğim gibi kulaklık tam olarak silikonlu kulaklık gibi de değil daha çok tam silikonlu olan bana biraz daha yakın dışarıdaki Hizmetleri Genel olarak bir de 60 yüzde yetmiş çevrelerindeki normal oranını yüzde seksen gibi söylersek bu kulaklıkla da 161 ile 70 arasında bileti kestiniz söyleyebilirim bunun bir avantajı olarak kullanıldığı çok sıkı bir şekilde oturmadığı için kulaklık uzun saatler boyunca kullanıldı taktığınız zaman herhangi bir ağrı oluşturmuyor Örneğin bundan önce incelemesi yaptım

154 modeli çok sıkı bir şekilde girdiği için yani yarım saatlik ders kullanımdan sonra çıkardığınız zaman kulağında bir ağrı oluşturuyordu bu kulaklıkla izle kulaklıkla gibi tüm gün boyunca kullandıkları dahil herhangi bir ağrı oluşturmuyor ilk kısmı da ergonomik yapıda olduğu için herhangi bir şekilde yani kulaktan bir düşmez Bulanık'ta durabiliyor kulaklık yine kulaklığı da iftar dolu tek tek alarak da kullanabiliyorsunuz kutudan bu kulaklıkla çift cihaz desteği bulunmuyor sadece tek cihazda bağlayabilir sunum bazı kulakçıklarda bulunan

gelmeyeceğiz oturduğumuz zaman 5 saniye boyunca devam eden zıplama sesini bu kulaklıkla gözlem demedim yine Bluetooth 5.26 için bu kulaklıkla iPhone 13 Pro modelinde ve problem mi 9t telefonunda hissettiğin zaman Önde Ve arkada süspansiyon sistemi mevcut gelişim amatör konumlandırılmış özellikle kötü yol şartlarında veya bu tarz operators yollarda sarsıntısız ve keyifli bir sürüş deneyimi elde edebilirsiniz yine önde Ve arkada çift disk fren kullanılmış 500 wattlık gücü ve 75 kilometre kadardır menzili bulunuyor

güncel fiyatı için renkli açıklamalar kısmında mevcuttur Beyaz ve gümüş renginde motor aksamı arka tekerleği eklenmiş arka tekerleğin içerisinde mevcut yine şu bölümün altında da bataryası bulunur yenmesi kültür arkadan çekiştirip Scooter ayak koyduğumuz yer oldukça geniş yapıda rahat şekilde ayağınızı boya biliyorsunuz yani tamamı ile metal kullanılmış şu kutuların içine metal üzeri plastik olarak kaplanmış yine sukutur çalıştırdığımız zaman alt bölümde bu şekilde LEDler yanıyor ve yine gece kullanımında da çok daha