Motosiklete göre bisiklete göre düşme

Admin

Administrator
Yönetici
ihtimali daha yüksektir Yani ben açıkçası hissetmedim Eğer istiyorsanız da bu şekilde bir opsiyonda Durulmuş Bu cihazda Böylelikle çift fren kullanılması da yani rahat bir şekilde durmanın sağlıyor sadece direkt dürüst gerçekleştiren biliyorsunuz bu scooter'ın videosunu paylaştığım zaman videonun altına bu şekilde yorumlarda geldi Bu cihazı niye Türkiye ekibi getiriyor resmi distribütörü bir marka yine bu sukutur içinde teknik servis ve yedek parça hizmetleri de bulunuyor ATM Bu konuyla alakalı firma ile görüştüm ve

ölçülemez Bir problem olduğunda da birebir ürün değişimi ne kadar ürünün arkasında durduklarını da belirtiyor firma 9 hafta içinde bir uygulama ile ayarlarına yapabiliyoruz bunu scooter'ın zaman otomatik olarak bağlanmıyor sol üst kısmında Bluetooth simgesine bak Buradan sukuturu seçiyoruz ve bağlantı gerçekleşiyor sol üst köşeden toplam yaptığınız kilometre görebiliyorsunuz en son yaptığımız Seyahat'in kilometresini ise köşede görebiliyorsunuz Normalde ekranında kilometre kandili ile gözükürken burada metre gibi küsüratlı

olarak da görebiliyorsunuz bu güzel olmuş Her tut araştırıp kapattığınızda bu saatte 2 kilometre sıfırlanıyor Sol altta batarya durumunu yanındayken sonra açma kapama düğmesi konumlandırılmış alt kısmında da 3 adet hız modu bulunuyor 25 20 ve 15 kilometre olarak maksimum hızınızı sınırlandıran biliyorsunuz uygulama açıkken şu kutula seyahat ediyorsanız da orta kısmında hızımızı görüyorum sağ üst köşedeki üç noktaya basıp alt kısma geldiğiniz zaman da burada bataryanın voltaj değerlerini ve detaylı bilgiler

görebiliyorsunuz Yine üst kısımdaki ayarlar kısmına geldiğiniz zaman da en üstte yeni bölümünü altında kilo Zor veya iki üç kat çıkarmanın bir miktar zor malzeme kalitesi açısından genel olarak tamamı ile metal malzeme kullanılmış yine burada yani beğenmedim bir nokta olarak ayaklık kalitesi oldu diyebilirim yani bu sıkıntılı hem ulaşım için hem bozuk yol şartlarında doğada keyifli sürüşler için de kullanabilirsiniz yine bu 10 inç geniş lastikler sayesinde de diğer kutulara göre dengede durmak daha kolay en büyük bir kısmı ise bu

Scooter kullandıktan sonra süspansiyonsuz yani Ama küfür olmayan bir elektrikli scooter kullanmak istemiyorsunuz hakları kartları bunlardı tüm sorularınızı yorumlar kutbunda belirtebilirsiniz fiyatı için gene açıklama kısmına ekliyorum kaçırmamak için Kulaklıkları alıp sizin ihtiyacınıza göre en iyi modeli seçebilmeniz için objektif olarak karşılaştırarak incelemeler gerçekleştiriyorum Bu videoda da 200 TL'den 3 bin TL'ye kadar ben olsam hangi kulaklığı alırdım buna bakacağız bir de o da bahsettiğim tüm kulaklıkların Hatıralar ilk açıklamalar kısmında mevcut merak ettiniz ben direkt buradan gidebilirsiniz Eğer ki bir işinize yararsa da

Geçmeden önce önemli bir Kriter Ben de bahsetmek istiyorum silikonlu ve silikonsuz kulaklık var burada tercih yaparken en çok dikkat etmeniz gereken nokta daha çok müzik ağırlıklı kullanmayı düşünüyorsanız onu bir model gün içerisinde kulaklık kullanımı da çok uzun süreler kalacaklar veya günlük kullanım için düşünüyorsanız da burada silikonsuz bir model almanızı öneririm iki kulaklı kişininde artılarını ve eksilerini Buca'da detaylı bir şekilde anlattım eğer o video izlemedik tenis grip sonrası da bu video geçebilirsiniz yine burada ismi çok fazla bilinmemiş ve incelemesi yapılmamış çaktırma denen ürünleri de kesinlikle Alman