küçük gözüküyor bunu tekrar kendini

Admin

Administrator
Yönetici
ayarlardan değiştirebiliyorsunuz Ancak her uygulamada bunu tekrar ayarlamanız gerekiyor bence 27-inch t4k da benim görüşüm çok fazla gerekli değil yani 27 inch 2K monitör 2-34 veya 38 ilçeye geldiğimizde s 1080p almanızı tavsiye etmiyorum en az çıkar bir çözümlü kalın 4K çözünürlüğü en yakıştığı olan 32 inç diyebilirim yine 38 inç monitör almayı düşünüyorsanız da geniş bir monitör 4K çözünürlüğü Tercih edebilirsiniz ek bilgi olarak da oyunları monitörünüzün doğal çözünürlüğünde oynarsanız monitörden maksimum verimi alırsınız

yani İki kahve alıp 1080p oyun oynamak yerine 1080p monitör alıp 1080p ile oynamanın daha verimli ve daha iyi bir deneyim sağlar size bu dedemin tam tersi de geçerli tabi Evet 4 sorumuza geldiğimizde ise eğimli monitörlerde bu değerler en yaygın olarak 1800w 1500 olarak iki farklı değerde oluyor bu Değer ne kadar düşerse yerkovich oranı o kadar çok artıyor insan gözünde daha dar bir açı görebildiği için bu şekilde kavisli monitörler hayatımıza girdi Bu biraz kişisel tecrübe ile ilgili bir durum Eğer 24 inç monitör almayı

düşünüyorsanız Monitörlerin çoğunu kavisli oluyor yani boyut artık çabuk kavisini de daha iyi bir şekilde hissedebiliyorsunuz kahvesi monitörler gerçekten işe yarıyormu veya kullanışlı oluyor mu diye soracak olursanız da ben beğeniyorum da çıkacak da yani düz monitöre geçtiğim zaman kavisli monitör gözüm alıştığı için daha bana göze hoş geliyor ama mutlaka kavislimi kontör almadan önce teknoloji mağazalarında gidip orada kendiniz monitörleri görmenizi tavsiye ederim olarak Evet 5 madde bize geldiğimizde ise burada

panel türlerini görüyorsunuz çoğunluk olarak üç farklı panel tipi bulunuyor teknik kısımları çok girmeden daha basit olarak işinize yarayabilecek kısımlara beğeneceğim yan paneller çoğunlukla uygun fiyatlı oyuncu monitörlerinde kullanılan paneller negatif yanları renk doğruluğu en zayıf bu panellerde görüş açıları da oldukça zayıf yani yanlardan baktığınız zaman çok net gözükmüyor pozitif yanları ise yüksek tepkime süreleri bulunuyor Yani oyunlarda daha yüksek tahlil değerlerini uygun fiyatlara alabiliyorsunuz diğer politik özelliğine

uygun fiyata satılması bu monitörlerin oyun için kullanacaksanız ve yanlardan bakmak dediğin için tek önemli değilse piyan panelleri Tercih edebilirsiniz panelleri geldiğimizde ise 178 Derece olarak yanlardan görebiliyorsunuz renk doğruluğu renk zenginliği ve renk kalitesi olarak gerçeğe en yakın görüntüleri afiyet paneller sağlıyor negatif yanları ise fiyatı diyebiliriz iPad panel led için görüş açısı ve renk kalitesi Sizin için ön planda ise ve bütçeniz uygun sonra paneli tercih etmenizi tavsiye ederim veya panellere geldiğimizde

isteği ve yan paneller filan panellerle veya panellerin tam olarak ortasında bulunuyorlar pozitif yanları kontrast oranları oldukça başarılı nispeten uygun fiyata satılıyorlar ve yüksek tepkime türleri bulunuyor negatif yanları yükselgün ilerleyen bölümlerinde de ineceğim bir sorun olarak boasting sorunu Diyebilirim ancak ben veya paneli kullanıyorum o şekilde bir sorunla karşılaşmadım bu 3 panel türlü de bir teknoloji mağazasına gidip yan yana görmenizi tavsiye ederim ilk baktığınızda Kıyam panellerin ip ile veya panellere