iyi duruyor Bu arada arkadaki klima

Admin

Administrator
Yönetici
bölgesini yönetebilmek için ekipmanlar Burada her şey hazır nefes alan koltuklarımız var orada beni takip edenler genelde açık renk koltukları sevdiğimi biliyor Şu anda da karşımda öyle bir araç var bir dursun bakalım öyle Şu ya baktığımda ol Benim için en önemli ihtiyaç herkesin bana çok kızdı Benim şu andaki BMW 5 serisi aracımda bir kart ve ekranı Yok daha dün böyle bir de ne geldi abi senin gibi teknoloji editörü ne yakışıyor mu hiç böyle bir şey diye haklısınız işte Şuradaki ekranda görebileceğin en büyük harfle

ekranlarından bir tanesi var koca koca ilk onlar dokunmatik ekran ve bu kablosuz çalışıyor böyle bir güzelliği var olay sadece kartını evde değil aslında Android kullanıcısıysanız benzer teknoloji Android için de geçerli ve güncellemeler geldiğinde zaten BMW buna hazır arkadaşlar mesela şu anda direksiyonda benimkinden oldukça farklı ya bir şey söyleyeceğim araç indirimi videosunu çekildi Bunlar hakikaten Buraya bakıp şu değişti bu değiştirmem bunu anlatsalar bayağı bir yenilenir yani Acaba böyle sanal kelimeleri falan mı yapsak

Şurada çok iyi çok iyi şu anda benim için en önemli metalik görünümlü Peki o zaman tekrar sonra en çok jantlar abi jantları değiştirmen lazım değiştirmen lazım değiştirmen lazım Böyle bir eleştiri geliyordu 3 tane şey var herkes gösterir lazım diyorlar bakalım ne oluyor şu anda fotoğrafta görünen 18 inç çift kol seçeli 662 en karma değildir şans modeli çıkıyorum 19 inç olana geçiyorum 19 Ocak'ta en büyük gösterdi arabaya fark eder mi gerçekten çok farklı gösterdi Seneye de bir bakalım tıklıyorum 19-145 Arkadaşlar şu anda

otomobilimiz için Seçtiğiniz jant Yani sana 19 inç olan daha iyi gibi geldi ama Şurada da enteresan bir seçenek var şimdi bu 19 olanı tercih ediyorum şu anda gayet hoş duruyor döşemeleri Gelelim döşemelerde hani ben bu açık rengi çok sev Yoksa bu mu olsa veya şu anda Hem de artık bu yolculuk Eşlik etmek için bir yetkili satıcı sizi arıyor Hayırlı olsun diyor Büyük bir ihtimalle bakalım bize ne telefon gelecek Sonrasında da bilgilendirme yapıyor nedir bu bilgilendirme siparişiniz verildi BMW'nin artık fabrikada üretilmeye başlanacak

ne zaman size teslim edileceği ile yaklaşık 1 kare olarak sizlere veriliyor bu aşamada bazı soru işaretleri kalabilir aklınızda nedir Onlar işte 3 ay sonra hazır olacak sizin Aracınız böyle bir ekran gördünüz bu İnşa et süresi içerisinde aracın fiyatı değişir sene oluyor bu fiyat kalan ödemeye yansıtılıyor Arkadaşlar bunu bildirmiş olalım veya bir başka soru ben bu 3 ay içerisinde derken 3. ayın sonunda Vazgeçtim satın almaktan ödediğim 75.000tl ne oluyor cevap hemen size eksiksiz bir şekilde iade ediliyor Ama tabii ki bu seçeneği

kimsenin yapmayacağını tahmin ediyorum çünkü gerçekten çok kıymetli bir otomobil sipariş ediyorsunuz ve bulunması çok zor bir otomobil olduğu için bu aşamaya geldi Çok kimse tercih etmeyecektir Bunun dışında bir özellik daha var hemen anlatayım detaylarını şimdi internetten mi Sipariş verdiğin zaman verdiğin siparişin ne aşamada olduğunu görmek istiyorsunuz şimdi bu deneyimi Siz online olarak BMW de yaşayabilirsiniz nasıl yapıyorsunuz bunu Öncelikle BMW Türkiye mobil uygulamasını indiriyorsunuz bu